score
Ajutiselt on sisselogimine peatatud
   
Tänan, et võtad vaevaks kiirjuhendit vaadata

Küla keskväljak
Draakoni legendi mängus on suhteliselt palju piirkondi mida uurida. Väga kerge on seal ära eksida. Seega pea meeles, et küla keskväljak on suhteliselt kõige kesksem punkt. Sealt saad sa minna peaaegu igalepoole.

Sinu esimene päev
Su esimene päev maailmas võib olla vägagi segadusseajav. Sulle pakutakse väga palju infot ning esialgu enamust sa sellest ei vaja. Tegelikult ka.
Peamiselt sa pead jälgima oma rüngepunkte. Need on sinu elu eest.
Ükskõik, mis rassi ja oskused sa omale ka ei valiks, lõpuks oled sa ikkagi mingit liiki sõdalane, seega pead sa õppima sõdima
Parim viis sõdimiseks on otsida olendeid metsast. Vaata, et olendid ei oleks sinust väga palju tugevemad, muidu võid sa surma saada. Pea meeles, et sa võid vajadusel ka nende eest põgeneda, aga alati ei pruugi see esimesel katsel õnnestuda.
Enne võitlema minekut on vägagi soovitatav osta omale külast mingi relv ja kaitsekilp.


Kui sa oled olevuse võitnud, siis ilmselt oled ka ise natuke viga saanud. Suundu ravitseja hütti, kui vajad abi. Esimesel levelil on ravitsemine tasuta, edasi läheb see aina kallimaks. Samas pea meeles, on kokkuvõttes on odavam ravitseda end täies mahus kui kaks korda osaliselt. Kui sa tahad ravitsemiselt raha kokku hoida, siis võid riskida võidelda mitu korda enne kui ravitsed, mitte iga korra tagant.

Kui sa oled tapnud rohkesti olevusi ning sul on kogunenud kogemust, siis võid linnas minna sõdalaste kooli ning esitada väljakutse oma õpetajale. Kui sa teda võidad, siis saad uue leveli. Enne seda on soovitatav on täielikult ravitseda, et olla maksimaalse võitlusvõime juures. Kui sa ei võida teda, siis ta ei tapa sind vaid ravitseb su täielikult- Siiski, sa saad teda kutsuda välja (ning kaotada) vaid ühe korra mängu päeva jooksul.

Suremine
Suremine on suhteliselt paratamatu mängus, milles on lahinguid. Siin mängus on suremine ajutine nähtus, siiski ei tule sa sellest kohe välja. Kui sa sured, kaotad sa kogu oma kaasasolnud raha, pangas olnud jääb alles ning ka natuke oma kogemusi. Peale surma saad sa tutvuda hauataguse eluga ning mõnda aega ei pääse sa külale ligi. Sa saad leida seal mitmeid viise saada tagasi elavate hulka ka juba enne järgmist mängupäeva.

Uued päevad
Uus päev saabub, kui külas näitab kell keskööd. Uuel päeval saad sa uued käigud võitlemisteks, pangast intresse (kui pankur arvab, et oled ära teeninud) ning toimub palju muud. Kui sas oled surnud, siis saad taas uue võimaluse naasta maailma. Kui sa pole terve mängu päeva sisse loginud, siis sa ei saa uue päeva eeliseid (see tähendab, et uued päevad tulevad ainult neile, kes on sisse logitud), kui oled mängust eemal, siis naastes saad sa ikka vaid ühe päeva, mitte tervet hulka. Sa ei saa koguda mitme päeva jagu võitluspunkte jmt.

PvP (Mängija mängija vastu)
Võimalik on ka rünnata üksteist. Esimesed 5 mängupäeva või kuni 1500 kogemuspunktini on mängijad kaitstud, kui ta just ise ei ründa kedagi.

Kui sind rünnatakse ja sa sured, siis kaotad sa kaasasoleva kulla ning 5% kogemusest. Sa ei kaota võitluskäike ega midagi muud.
Kui sa ründad ise kedagi, siis võites saad sa 10% tema kogemusest ning tema kulla.
Kui sa rünnates kaotad, siis jääd ilma 10% oma kogemusest ning kaasasolevast kullast
Kui sind rünnatakse ja sa võidad, saad sa 10% tema kogemusest ning tema kaasasoleva kulla
Rünnata saad sa vaid lähedasel levelil olevaid mängijaid, ei pea kartma, et sinust 10 levelit kaugemal olev mängija sind lihtsalt maha notib.


Sind ei saa rünnata kui sa oled mängu sisse logitud, ainult siis, kui sind pole. Seega mida rohkem sa mängid, seda paremini oled sa kaitstud. Siiski, kui sind rünnatakse ja sa sured, siis ei pea muretsema, et sind veel korduvalt tapetakse. Sind ei saa rünnata enne kui oled uuesti sees käinud.

Valmis sisenema maailma ?
Kui sa oled siiamaani lugeda viitsinud, peaks sul mängust olema juba ähmane ettekujutus. Maailmas on siiski veel palju asju, mine vaata need üle. Sa ei pea kartma surma, sest isegi surnuna on mängus piisavalt tegevust.

» Registreeri end mängu